Медицински представител – бизнес развитие

Разширяваме екипа си и може би имаме нужда точно от теб!

Започвайки като стартъп компания стигнахме до етап, в който бизнесът ни има нужда от развитие в насока разширяване на партньорската ни мрежа.

Един от главените ни канал за продажби е чрез мрежата ни от партньори, които биват от различни професии, отговарящи на целите на генетичните изследванията, които предлагаме. А именно: лекари генетици, акушер-гинеколози, ендокринолози, диетолози, експерти по здравословно хранене, спортни треньори, уелнес консултанти, рехабилитатори, нутриционисти и лидери на мнение.

Трябва ни опитен търговец, за предпочитане с опит в медицинската сфера, който да владее стил на комуникация, чрез който да убеждава в и защитава качествата на продуктите ни както и да набира и поддържа отношения с нови и настоящни партньори.

Описание на позицията

  • Работа на пълно работно време
  • Разширяване на партньорска мрежа– медицински специалисти, медицински центрове, дерматологични/естетични клиники, дерматолози, центрове за красота, спортни центрове, треньори
  • Представяне на услуги на компанията пред клиенти
  • Поддържане на текущите партньорства
  • Разговори с потенциални клиенти
  • Подготвяне и изпращане на рекламни материали и оптимизиране на текущи презентационни материали
  • Ежедневни срещи и пътувания (между 2 и 5 срещи на ден за гр. София)

Изисквания към позицията

  • Търговски качества
  • Опит като медицински представител или подобна позиция е предимство
  • Отлични комуникационни умения
  • Владеене на английски език
  • Шофьорска книжка
  • Възможност за пътуване
  • Дисциплина и професионализъм
  • Проактивност

Условия на работа

  • Стартова заплата – твърда заплата + бонусна система
  • Служебен автомобил
  • Служебен телефон
  • Служебен лаптоп/таблет

Ако смяташ, че имаш нужните качества и би искал да ни помогнеш в подобряване на качеството на живот в България ни изпрати своето CV на имейл office@nutrigen.bg